POLSKIE STOWARZYSZENIE NORDIC WALKING
JEST CZŁONKIEM POLSKIEGO ZWIĄZKU LEKKIEJ ATLETYKI

Aktualności

21 maj 2016

Targi Seniora w Łodzi z Polskim Stowarzyszeniem Nordic Walking!

W dn. 21.05.2016 r., w Łodzi, odbyły się Targi Seniora. Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking, które reprezentował Licencjonowany Ośrodek Szkoleniowy z Łodzi oraz wykwalifikowani instruktorzy: Aleksandra Przybył i Zdzisław Jaskólski, wzięło aktywny udział w Targach. Dziękujemy wspaniałym uczestnikom za przybycie, a wykwalifikowanym instruktorom za fachowe przygotowanie prelekcji w obszarze prawidłowej techniki nordic walking! 

17 maj 2016

Projekt pn. "Aktywne warsztaty ruchowe dla dzieci" wystartował!

W dn. 16.05.2016 r., w Szkole Podstawowej Nr 1, w Złotoryi (woj. dolnośląskie), rozpoczął się lokalny projekt pn. "Aktywne warsztaty ruchowe dla dzieci". Projekt obejmuje naukę i doskonalenie prawidłowej techniki nordic walking wśród uczniów. To także aktywne zajęcia dla uczniów w obszarze tańca i śpiewu. Projekt jest organizowany przez Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Sportu Powszechnego. Partnerem projektu jest Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking oraz Zespół Pieśni i Tańca "Śląsk" im. Stanisław Hadyny. Współfinansowanie projektu: Gmina Miejska Złotoryja.

08 maj 2016

Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking z Adamem Małyszem!

W dniu dzisiejszym, tj. 08.05.2016 r., podczas wydarzenia pn. "Wings For Life World Run 2016" w Poznaniu, zarząd Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking, a także wykwalifikowani instruktorzy PSNW tj. Beata i Marek Drapikowscy, spotkali się z Adamem Małyszem, który był Gościem Specjalnym tego wydarzenia! 

12 3 4 5  z 37 następna >

WYDARZENIA PARTNERSKIE

WSPÓŁPRACA