Aktualności

02 maj 2016

Spot z 1. Mistrzostw Polski w CROSS Nordic Walking już jest!

Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking promuje nordic walking w różnych odmianach, udowadniając, że to aktywność ruchowa dla wszystkich, ale także wielkie wyzwanie! Zapraszamy do obejrzenia naszego spotu z zawodów, które odbyły się 23.04.2016 r. w Głogowie, w ramach Ogólnopolskiej Ligi Mistrzów Nordic Walking. Za rok nie może Was tam zabraknąć! 

https://www.youtube.com/watch?v=Ji6ybAfk9mA&sns=fb

 

01 maj 2016

Za nami targi VIVA Seniorzy! z Aktywną Strefą Nordic Walking...

W dn. 22.04.16-23.04.16 w Poznaniu, na terenie Międzynarodowych Tagów Poznańskich, odbyły targi pn. VIVA Seniorzy! Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking współpracuje od kilku lat z organizatorem targów, tj. Międzynarodowymi Targami Poznańskimi przy organizacji obszaru związanego z promocją prawidłowej techniki nordic walking wśród seniorów z całej Polski.

więcej...

28 kwi 2016

Obóz kondycyjny z Nordic Walking

Zapraszamy na 5 dniowy obóz kondycyjny Nordic Walking. Wyjazd to doskonała okazja aby nauczyć się prawidłowej techniki nordic walking wraz z jej wszelkimi aspektami - takimi jak m.in. odciążenie stawów biodrowych, kolanowych i odcinka lędźwiowego kręgosłupa. Pierwsza edycja obozu obędzie się w przepięknej, luksusowej chacie położonej w Beskidzie Sądeckim. Na obozowiczów oprócz porcji wiedzy na temat Nordic Walking oraz treningów prowadzonych przez wykwalifikowanych trenerów PSNW/PZLA czeka cudowny krajobraz polskich gór i liczne atrakcje, które oferuje swoim gościom chata Obidza 438. 

więcej...

12 3 4 5  z 36 następna >

WYDARZENIA PARTNERSKIE

WSPÓŁPRACA