POLSKIE STOWARZYSZENIE NORDIC WALKING JEST CZŁONKIEM POLSKIEGO ZWIĄZKU
LEKKIEJ ATLETYKI ORAZ CZŁONKIEM KRAJOWEJ FEDERACJI NORDIC WALKING

Aktualności

25 paź 2016

Aktywna, zimowa sobota z nordic walking w Koszęcinie! Zapraszamy! Udział otwarty i bezpłatny!

Zapraszamy do udziału w wielkiej rewolucji nordic walking - rozpocznij swoją wspaniałą przygodę z nordic walking w Koszęcinie! W programie wydarzenia m.in.: jednostki pokazowe prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów i trenerów PSNW, 1. Zimowy Rajd Nordic Walking na dystansie 5 km z cennymi nagrodami oraz uroczysta 1. Ogólnopolska Gala Nordic Walking. Więcej informacji: http://psnw.pl/eko_zdrowie_2016,1323.html

więcej...

21 paź 2016

Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking współpracuje z Ewą Chodakowską i Tomkiem Choińskim!

Na początku 2016 roku Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking - członek Polskiego Związku Lekkiej Atletyki i Krajowej Federacji Nordic Walking - podjęło współpracę z Ewą Chodakowską i Tomkiem Choińskim. Nasi wykwalifikowani instruktorzy i trenerzy organizują treningi w obszarze nordic walking dla Uczestników wyjazdów sportowo - rekreacyjnych w całej Polsce. Dzięki możliwości współpracy z Ewą Chodakowską i Tomkiem Choińskim pokazujemy, że nordic walking to wszechstronna aktywność ruchowa dla wszystkich! Pracujemy według autorskich programów treningowych. 

19 paź 2016

Zapraszamy na profesjonalne szkolenia instruktorskie, sędziowskie i trenerskie Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking z licencją Polskiego Związku Lekkiej Atletyki!

Zapraszamy wszystkich, wielkich pasjonatów oraz tych, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z nordic walking - do udziału w naszych profesjonalnych szkoleniach instruktorskich, sędziowskich i trenerskich.

 

więcej...

12 3 4 5  z 56 następna >

WYDARZENIA PARTNERSKIE

WSPÓŁPRACA