POLSKIE STOWARZYSZENIE NORDIC WALKING JEST CZŁONKIEM POLSKIEGO ZWIĄZKU
LEKKIEJ ATLETYKI ORAZ CZŁONKIEM KRAJOWEJ FEDERACJI NORDIC WALKING

Aktualności

12 sie 2017

Zapraszamy na profesjonalne szkolenia instruktorskie, trenerskie i sędziowskie z licencją Polskiego Związku Lekkiej Atletyki!

Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking - członek Polskiego Związku Lekkiej Atletyki - serdecznie zaprasza na profesjonalne szkolenia instruktorskie, trenerskie i sędziowskie. Szkolenia odbywają się cyklicznie od 2009 roku w całej Polsce. Więcej informacji o szkoleniach znajduje się na oficjalnej stronie szkoleniowej PSNW: http://www.polskachodzi.pl

06 sie 2017

Nordic Walking siódmy raz na 23. Przystanku Woodstock! Integracja i nauka - dziękujemy wszystkim Uczestnikom za udział!

Zakończył się 23. Festiwal Woodstock w Kostrzynie nad Odrą. Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking już 7 raz było obecne w Himalayan Camp - Wiosce Himalajskiej, gdzie instruktorzy i trenerzy PSNW prowadzili aktywne warsztaty nordic walking dla wszystkich chętnych Woodstockowiczów, które zakończył wspólny, rekreacyjny marsz nordic walking "do sceny głównej"!

 

więcej...

31 lip 2017

Z kijami przez Polskę! Zakończyliśmy pracę nad Bałtykiem!

Obszar pn. "Plaża Walking" w ramach innowacyjnego projektu PSNW pn. "Z kijami przez Polskę" dobiegł do końca. W ramach tego obszaru projektu, który trwał od 10 lipca br., zostało zorganizowanych 10 warsztatów nordic walking na polskich plażach - w Dziwnowie i w Międzyzdrojach - w najwyższym sezonie wakacyjnym. Warto dodać, że Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking jako pierwsza organizacja w Polsce, zorganizowała projekt nauki prawidłowej techniki nordic walking na plażach w najwyższym sezonie wakacyjnym. Ciekawym i dodatkowym akcentem był udział PSNW w Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach. Zainteresowanie projektem było ogromne. Dziękujemy wszystkim za przybycie i udział. Do zobaczenia za rok nad polskim Bałtykiem! Projekt pn. "Z kijami przez Polskę" jest współfinansowany przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

12 3 4 5  z 85 następna >

WYDARZENIA PARTNERSKIE

WSPÓŁPRACA