POLSKIE STOWARZYSZENIE NORDIC WALKING JEST CZŁONKIEM POLSKIEGO ZWIĄZKU
LEKKIEJ ATLETYKI ORAZ CZŁONKIEM KRAJOWEJ FEDERACJI NORDIC WALKING

Aktualności

23 czer 2017

Marszem po zdrowie w Brenniku - integracyjny marsz nordic walking za nami!

Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking jest od 4 lat partnerem wydarzenia pn. Marszem po zdrowie, które cyklicznie odbywa się w Brenniku w powiecie legnickim. W tym roku marsz odbył się w dn. 20.06.2017. Udział w wydarzeniu wzięło ponad 200 Uczestników, głównie z powiatu legnickiego Dziękujemy wszystkim instruktorom i trenerom PSNW za współpracę podczas wydarzenia i aktywny marsz, a wspaniałym uczestnikom za udział i wspaniałą, aktywną i zdrową zabawę. Do zobaczenia za rok!

23 czer 2017

Nordic Walking podczas wielkiego Święta Śląska już 2 lipca! Zapraszamy!

Zapraszamy do udziału w rekreacyjnym, śląskim marszu nordic walking, który odbędzie się w Koszęcinie, w siedzibie Zespołu Pieśni i Tańca "Śląsk" im. Stanisława Hadyny. Na trasie marszu obecni będą wykwalifikowani sędziowie, instruktorzy i trenerzy Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking.

fot. Paulina Ruta / PSNW.pl

więcej...

21 czer 2017

National Geographic Polska o naszej misji!

Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking od ponad 7 lat aktywnie zajmuje się upowszechnianiem prawidłowej techniki nordic walking wśród Seniorów. Poniżej link do ciekawego i motywującego artykułu, który ukazał się niedawno w National Geographic Polska. Zachęcamy do lektury! 

więcej...

12 3 4 5  z 81 następna >

WYDARZENIA PARTNERSKIE

WSPÓŁPRACA