POLSKIE STOWARZYSZENIE NORDIC WALKING JEST CZŁONKIEM POLSKIEGO ZWIĄZKU
LEKKIEJ ATLETYKI ORAZ CZŁONKIEM KRAJOWEJ FEDERACJI NORDIC WALKING

Aktualności

11 paź 2017

8. Mistrzostwa Polski w Nordic Walking w Złotoryi odbędą się 16 grudnia br. Zapraszamy!

Zapraszamy do Złotoryi! W dn. 16.12.2017 zorganizujemy na terenie złotego miasta bardzo wiele atrakcji - oprócz sportowej rywalizacji - drugi, zimowy rajd rekreacyjny i Mistrzostwa Polski w Nordic Walking Osób Niepełnosprawnych! Bądźcie z nami, zapisy trwają! Więcej informacji znajduje się na oficjalnej stronie MPNW: http://www.mpnw.pl

Sponsorem głównym jest Regatta Polska z programem Rusz się.

11 paź 2017

Największe wydarzenia sportowo-rekreacyjne z Polskim Stowarzyszeniem Nordic Walking. Za nami Narodowy Dzień Sportu na PGE Narodowym!

2017 rok to kolejny rok współpracy Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking z fundacją "Zwalcz nudę" podczas Narodowego Dnia Sportu! Tym razem spotkaliśmy się na wielkim pikniku na błoniach PGE Narodowego w Warszawie. Aktywną strefę nordic walking w ramach projektu pn. "Z kijami przez Polskę" przeprowadził instruktor i sędzia PSNW, koordynator Licencjonowanego Ośrodka Szkoleniowego PSNW w woj. mazowieckim - Krzysztof Człapski. Dziękujemy wszystkim za udział! Do zobaczenia za rok.

02 paź 2017

Ponad 2000 Uczestników wzięło udział w wielkim, integracyjnym marszu Maszeruję-Kibicuję w Warszawie podczas Biegnij Warszawo!

Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking jest partnerem wydarzenia pn. Biegnij Warszawo - w ramach którego odbywa się integracyjny marsz pn. "Maszeruję-Kibicuję". W tym roku padł rekord frekwencji - ponad 12 000 Uczestników pojawiło się na linii startu biegu i marszu! Zatem jest to jedna z największych imprez masowych o charakterze sportowym w Polsce! PSNW z aktywną strefą nordic walking tj. instruktorami, trenerami i wypożyczalnią profesjonalnych kijów do nordic walking promuje i upowszechnia prawidłową technikę nordic walking wśród wszystkich uczestników tego wspaniałego wydarzenia. "To akcent Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking na to, że aktywność jaką jest nordic walking to ruch dla wszystkich - bez ograniczeń!" - wspomina Paulina Ruta.

więcej...

12 3 4 5  z 90 następna >

WYDARZENIA PARTNERSKIE

WSPÓŁPRACA