POLSKIE STOWARZYSZENIE NORDIC WALKING JEST CZŁONKIEM POLSKIEGO ZWIĄZKU
LEKKIEJ ATLETYKI ORAZ CZŁONKIEM KRAJOWEJ FEDERACJI NORDIC WALKING

Aktualności

17 wrz 2015

Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking kolejny raz zostało Partnerem akcji pn. Maszeruję - Kibicuję!

Kolejny raz Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking podjęło współpracę z Klubem Biegacza Sporting, który jest Organizatorem jednego z największych wydarzeń sportowych w Polsce pn. Biegnij Warszawo. Podczas tego wielkiego, masowego wydarzenia odbywa się corocznie akcja pn. Maszeruję - Kibicuję, w ramach Światowego Dnia Marszu. PSNW zorganizuje dla Uczestników bezpłatną Aktywną Strefę Nordic Walking m.in. z poradami ekspertów (instruktorów i trenerów PSNW) i wypożyczalnią profesjonaknych kijów do nordic walking. W Strefie można będzie otrzymać bezpłatny przewodnik z zakresu prawidłowej techniki nordic walking! Zapraszamy 4 października br. do Warszawy. Oficjalna strona Organizatora: http://www.maszerujekibicuje.pl  

więcej...

15 wrz 2015

Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking weźmie udział w Kongresie Sportu Powszechnego w Warszawie

Reprezentacja Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking weźmie udział w Kongresie Sportu Powszechnego, który odbędzie się w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu, w siedzibie Polskiego Komitetu Olimpijskiego w Warszawie, w dn. 17.09.2015 r. Organizatorami Kongresu Sportu Powszechnego są: Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Fundacja Rozwoju Kultury Fizycznej. Stawiamy na sport powszechny!

14 wrz 2015

Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking na 6. PZU Festiwalu Biegowym w Krynicy Zdrój

Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking już trzeci raz podjęło współpracę z organizatorem PZU Festiwalu Biegowego Forum Ekonomicznego w Krynicy Zdrój w dn. 11-13.09.2015 r. PSNW było partnerem podczas:

- 3. Górskich Mistrzostw Polski w Nordic Walking w dn. 12.09.2015 r.

- 1. Mistrzostw Polski w HILL Nordic Walking w dn. 13.09.2015 r.

Ponadto Paulina Ruta - prezes Poslkiego Stowarzyszenia Nordic Walking - przedstawiła otwartą prelekcję na temat "Jak chodzić, żeby sobie nie szkodzić?" podczas forum Sport-Zdrowie-Pieniądze w dn. 12.09.2015 r.

Dodatkowo Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking trzeci raz aktywnie uczestniczyło w 3. Ogólnopolskim, rekreacyjnym marszu pn. "Przegoń zawał".

więcej...

< poprzednia1  ... 85 86 8788 89  z 98 następna >

WYDARZENIA PARTNERSKIE

WSPÓŁPRACA