POLSKIE STOWARZYSZENIE NORDIC WALKING JEST CZŁONKIEM POLSKIEGO ZWIĄZKU
LEKKIEJ ATLETYKI ORAZ CZŁONKIEM KRAJOWEJ FEDERACJI NORDIC WALKING

Aktualności

30 gru 2015

Rusza Ogólnopolska Liga Mistrzów Nordic Walking 2016!

Warto zaplanować Nowy Rok aktywnie! Dlatego zachęcamy do udziału w Ogólnopolskiej Lidze Mistrzów Nordic Walking 2016 Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking pod Honorowym patronatem Ministra Sportu i Turystyki Witolda Bańki oraz Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Regulamin wraz z załącznikami i harmonogram znajdziecie na naszej stronie w zakładce LIGA MISTRZÓW. Zachęcamy do udziału!

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego Nowego Roku 2016!

Zarząd Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking składa wszystkim Aktywnym Nordic Walkerom Wesołych Świąt Bożego Narodzenia w rodzinnej atmosferze oraz szczęśliwego, aktywnego Nowego Roku 2016! Niech to będzie dla Was dobry rok pełen wyzwań, nowych doświadczeń i ciekawych pomysłów! 

18 gru 2015

Sylwester 2015/2016 - zapraszamy do aktywnego udziału!

Licencjonowany Ośrodek Szkoleniowy Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking w Darłówku (Róża Wiatrów) zaprasza do udziału w aktywnym wydarzeniu pn. Sylwester 2015/2016! Zachęcamy także do udziału w spacerze nordic walking z Krzysztofem Człapskim z LOSZ Ciechanów. Przybywajcie! Spotkajmy się w Róży Wiatrów! Oferta/zapisy/informacje: http://www.rozawiatrow.pl

< poprzednia1  ... 78 79 8081 82  z 100 następna >

WYDARZENIA PARTNERSKIE

WSPÓŁPRACA