Aktualności

03 kwi 2022

Aktywna Strefa Nordic Walking na przywitanie wiosny w Widełkach z udziałem Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking!

W dn. 21.03.2022 r. wykwalifikowani instruktorzy Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking zorganizowali dla 33 Klubów Seniora - Aktywną Strefę Nordic Walking. Wydarzenie miało miejsce w Widełkach (woj. świętokrzyskie). Oprócz nauki i doskonalenia techniki Nordic Walking 400 Seniorów przywitało aktywnie wiosnę, maszerując leśnymi szlakami, rozmawiając i wspólnie ćwicząc. Każdy na mecie otrzymał medal "Finiszera", drobny upominek, posiłek. Dziękujemy Gospodarzowi wydarzenia -  Fundacji Restart - za zaproszenie i wieloletnią współpracę z PSNW. 
03 kwi 2022

Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking wzięło udział w konferencji medycznej "XII Oleskie Spotkania z Interną-COVID-19-nowa rzeczywistość"

W dn. 02.04.2022 r., w Oleśnie (woj. opolskie), instruktorzy Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking wzięli aktywny udział w konferencji medycznej. Na zaproszenie lek. med. P. Lili Matusiak-Brzęczek przedstawiliśmy biorącym udział lekarzom główne założenia naszego autorskiego programu, skierowanego dla osób po przebytym Covid-19, wymagających dalszej opieki pn."10 kroków do zdrowia z kijkami do Nordic Walking", który powstał w 2021 roku w ramach projektu pn. "Nordic Walking Senior", współfinansowanego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki. 
28 mar 2022

Zapraszamy do udziału w szkoleniu instruktorskim Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking!

Szkolenie instruktorskie odbędzie się w terminie 23-24.04.2022, w wielu miastach Polski.

Zapisy oraz informacje znajdują się na naszej oficjalnej stronie szkoleniowej http://www.polskachodzi.pl 

Serdecznie zapraszamy!

< poprzednia1  ... 4 5 67 8  z 181 następna >

WSPÓŁPRACA