POLSKIE STOWARZYSZENIE NORDIC WALKING JEST CZŁONKIEM POLSKIEGO ZWIĄZKU
LEKKIEJ ATLETYKI ORAZ CZŁONKIEM KRAJOWEJ FEDERACJI NORDIC WALKING

Aktualności

21 czer 2017

National Geographic Polska o naszej misji!

Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking od ponad 7 lat aktywnie zajmuje się upowszechnianiem prawidłowej techniki nordic walking wśród Seniorów. Poniżej link do ciekawego i motywującego artykułu, który ukazał się niedawno w National Geographic Polska. Zachęcamy do lektury! 

więcej...

17 czer 2017

Idziemy w jednym kierunku: Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking z Polskim Związkiem Lekkiej Atletyki!

Za nami Zwyczajny Sprawozdawczy Krajowy Zjazd Delegatów PZLA. Podczas Zjazdu zatwierdzono sprawozdanie z działalności PZLA w roku 2017, a także zatwierdzono jeden oficjalny wniosek. Paulina Ruta - prezes PSNW, a także delegat z ramienia PSNW, wzięła aktywny udział w zjeździe, jako Przewodnicząca Komisji Wniosków i Uchwał. 

Na zdj. wiceprezes PZLA - Sebastian Chmara i prezes PSNW - Paulina Ruta.

więcej...

14 czer 2017

Jeżeli Lloret De Mar to tylko z Funclubem i PSNW! Kolejny wyjazd z ponad 200 osobową grupą za nami!

PSNW współpracuje z Biurem Podróży Funclub w obszarze obsługi instruktorskiej i trenerskiej podczas aktywnych wyjazdów z seniorami z całej Polski do Hiszpanii (Lloret De Mar) od ponad 5 lat. Kolejny wyjazd, w którym udział wzięło ponad 200 aktywnych seniorów, za nami. "Dziękujemy Uczestniom za zaufanie, a Funclubowi za wspaniały czas ponad 5 letniej współpracy" - Piotr Kaczmarski, trener PSNW, obecny w Hiszpanii. Fot./więcej info: http://www.funclub.pl

< poprzednia1  ... 3 4 56 7  z 85 następna >

WYDARZENIA PARTNERSKIE

WSPÓŁPRACA