Aktualności

23 kwi 2018

Ogromne zainteresowanie szkoleniami instruktorskimi i sędziowskimi Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking!

 Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking od 2010 roku z ogromnym powodzeniem  upowszechnia prawidłową technikę nordic walking w polskim społeczeństwie, poprzez organizację wydarzeń sportowych, rekreacyjnych, turystycznych, a także profesjonalnych szkoleń instruktorskich, trenerskich i sęd ziowskich. Jako jedyna organizacja nordic walking w Polsce, PSNW  w 2017 roku złożyło wniosek do MSiT o włączenie nowej kwalifikacji jaką jest "Prowadzenie zajęć z nordic walkingu" (instruktor nordic walking) oraz jako jedyna organizacja nordic walking w Polsce jest członkiem Polskiego Związku Lekkiej Atletyki, który wydaje licencje instruktorskie, sędziowskie i trenerskie Uczestnikom szkoleń. Zapraszamy! Szkolimy w całej Polsce przez cały rok! http://www.polskachodzi.pl      
23 kwi 2018

PSNW ze Starostą Suskim i Burmistrzem Makowa Podhalańskiego - za nami dwa spotkania

Przedstawiciele Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking: Paulina Ruta (prezes) i Andrzej Sala (instruktor, sędzia, koordynator lic. ośrodka szkoleniowego w woj. małopolskim) spotkali się w piątek 20.04.18 z władzami Powiatu Suskiego i Makowa Podhalańskiego. Celem spotkań było ustalenie szczegółow organizacyjnych dotyczących 1. Babiogórskiego Rajdu Nordic Walking, który odbędzie się 16.06.18 w ramach cyklu "4 Strony Nordic Walking".   
23 kwi 2018

XVIII Kongres Medycyny Rodzinnej z Polskim Stowarzyszeniem Nordic Walking

W dn. 19-21.04.18 w Wiśle odbył się XVIII Kongres Medycyny Rodzinnej. Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking przeprowadziło zajęcia nordic walking dla lekarzy uczestniczących w Kongresie. Współpraca PSNW z Kolegium Lekarzy Rodzinnych w Polsce trwa od 2015 roku. Dziękujemy!  

< poprzednia1  ... 3 4 56 7  z 107 następna >

WYDARZENIA PARTNERSKIE

WSPÓŁPRACA