POLSKIE STOWARZYSZENIE NORDIC WALKING JEST CZŁONKIEM POLSKIEGO ZWIĄZKU
LEKKIEJ ATLETYKI ORAZ CZŁONKIEM KRAJOWEJ FEDERACJI NORDIC WALKING

Aktualności

28 sie 2017

3. Jakuszycki Marsz Nordic Walking przeszedł do historii!

Za nami 3. Jakuszycki Marsz Nordic Walking, który odbył się w ramach 2. Ogólnopolskiej Amatorskiej Ligi Mistrzów Nordic Walking Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking, którą współfinansuje Ministerstwo Sportu i Turystyki. Wydarzenie zostało zorganizowane przez Stowarzyszenie Bieg Piastów i Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking, a odbyło się, jak co roku, przy Letnim Biegu Piastów w Szklarskiej Porębie-Jakuszycach.

więcej...

24 sie 2017

Gotowi na Jakuszyce?

Zapraszamy do udziału w rekreacyjnym marszu nordic walking podczas Letniego Biegu Piastów, który odbędzie się w dn. 27.08.17 na Polanie Jakuszyckiej!

Wydarzenie odbędzie się w ramach 2. Ogólnopolskiej Amatorskiej Ligi Mistrzów Nordic Walking Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking. Zapraszamy!

Więcej informacji: http://www.bieg-piastow.pl/index.php/o-biegu

24 sie 2017

Przewodnik z zakresu prawidłowej techniki nordic walking 2017 - wersja papierowa - już dostępna!

Miło jest nam poinformować, że już jest dostępna wersja papierowa naszego zaktualizowanego i bezpłatnego przewodnika! Pierwszym wydarzeniem, podczas którego będziemy rozdawać nasze przewodniki i nastąpi ich wielka premiera - jest rajd w Szklarskiej Porębie-Jakuszycach w dn. 27.08.17. Odsyłamy Was do kalendarza - przewodniki będą wszędzie tam, gdzie PSNW! Zapraszamy!

< poprzednia1  ... 3 4 56 7  z 90 następna >

WYDARZENIA PARTNERSKIE

WSPÓŁPRACA