POLSKIE STOWARZYSZENIE NORDIC WALKING JEST CZŁONKIEM POLSKIEGO ZWIĄZKU
LEKKIEJ ATLETYKI ORAZ CZŁONKIEM KRAJOWEJ FEDERACJI NORDIC WALKING

Aktualności

29 maj 2017

Pierwsze, prawidłowe i zdecydowane kroki Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking na Mazurach!

 

Prelekcja nt. Nordic Walking - zdrowotne aspekty, dobór kijków, etapy treningu NW. Rozgrzewka i nauka prawidłowej techniki NW, a następnie niespełna 4-kilometrowy marsz spod Księżycowego Dworku do Mazurolandii, ognisko z regeneracyjnym posiłkiem ukraszonym opowieściami, lokalnymi legendami, a na koniec... zwiedzanie Mazurskiego Parku Atrakcji - "Mazurolandii".

 

 

więcej...

23 maj 2017

Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking w Myszkowie na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej razem z zaprzyjaźnionym stowarzyszeniem "Kijomaniacy"!

Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking w dn. 21.05.17 wzięło aktywny udział w rajdzie nordic walking pn. "Z kijami do Mirowa". Pewnym, nordicowym krokiem, podążamy razem z instruktorami i trenerami PSNW, by zdobywać i pokazywać kolejne piękne regiony Polski, które doskonale nadają się do uprawiania prawidłowej techniki nordic walking! Tym razem byliśmy na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej.

więcej...

23 maj 2017

Za nami marsz nordic walking w Rogoźniku z instruktorami i trenerami PSNW!

W dn. 20.05.17 w zielonym, pięknym parku w Rogoźniku (woj. śląskie) odbył się marsz nordic walking. Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking wraz z lokalnie działającą instruktorką PSNW, Grażyną Zielińską (Bobry Walking), przeprowadziło w ramach projektu pn. "Z kijami przez Polskę" na miejscu wydarzenia aktywne warsztaty nordic walking z pokazem prawidłowej techniki nordic walking, profesjonalną rozgrzewką przy muzyce przed marszem oraz losowaniem nagród na mecie marszu. 

Projekt pn. "Z kijami przez Polskę" jest współfinansowany przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

< poprzednia1  ... 3 4 56 7  z 81 następna >

WYDARZENIA PARTNERSKIE

WSPÓŁPRACA