Aktualności

23 mar 2018

Przed nami finał "Noc-Zima-Góry 2018"! Zapraszamy!

W dn. 24.03.2018 w Hucisku (Jura Krakowsko-Częstochowska) odbędzie się wielki finał naszego cyklu pn. "Noc-Zima-Góry 2018". W tym sezonie hasłem przewodnim była "Skała". Podczas prelekcji będziemy "na żywo" łączyć się z Krzysztofem Wielickim, Kierownikiem Narodowej Zimowej Wyprawy na K2! Więcej informacji, program minutowy: http://www.noczimagory.pl 
10 mar 2018

Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking otrzyma dofinansowanie z Ministerstwa Sportu i Turystyki na 2 ogólnopolskie projekty!

Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking otrzyma dofinansowanie w ramach dotacji budżetowej pochodzącej z Ministerstwa Sportu i Turystyki (Dep. Sportu Dla Wszystkich) - w tym roku dofinansowane przez Ministerstwo Sportu i Turystyki będą 2 projekty PSNW: "Polska chodzi" oraz "4 strony Nordic Walking". Więcej informacji o projektach - niebawem.  
10 mar 2018

Budżet Obywatelski Miasta Łódź - Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking wygrywa konkurs ofert!

Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking wygrało konkurs ofert na dofinansowanie 3 zadań w obszarze Nordic Walking w ramach Budżetu Obywatelskiego Miasta Łódź. Projekty będą realizowane przez wykwalifikowaną kadrę instruktorską i trenerską PSNW w roku 2018. Więcej szczegółów niebawem. Udział w projektach jest dla Uczestników całkowicie bezpłatny. 

< poprzednia1  ... 2 3 45 6  z 103 następna >

WYDARZENIA PARTNERSKIE

WSPÓŁPRACA