POLSKIE STOWARZYSZENIE NORDIC WALKING JEST CZŁONKIEM POLSKIEGO ZWIĄZKU
LEKKIEJ ATLETYKI ORAZ CZŁONKIEM KRAJOWEJ FEDERACJI NORDIC WALKING

Aktualności

04 lip 2017

Za nami rajd nordic walking w Koszęcinie!

To był wyjątkowy, piękny czas w Koszęcinie! Koszęcin - to tutaj swoją siedzibę ma Zespół Pieśni i Tańca "Śląsk" im. Stanisława Hadyny - oprócz aktywności fizycznej - jaką jest nordic walking - to wspaniała tradycja, kultura i ciekawa, polska historia.

więcej...

28 czer 2017

Rajd Nordic Walking z okazji Święta Śląska 2017 - zapraszamy już w niedzielę!

Zapraszamy do udziału w rekreacyjnym, śląskim marszu nordic walking, który odbędzie się w Koszęcinie, w siedzibie Zespołu Pieśni i Tańca "Śląsk" im. Stanisława Hadyny w dn. 02.07.17 r. Na trasie marszu obecni będą wykwalifikowani sędziowie, instruktorzy i trenerzy Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking.

więcej...

23 czer 2017

Marszem po zdrowie w Brenniku - integracyjny marsz nordic walking za nami!

Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking jest od 4 lat partnerem wydarzenia pn. Marszem po zdrowie, które cyklicznie odbywa się w Brenniku w powiecie legnickim. W tym roku marsz odbył się w dn. 20.06.2017. Udział w wydarzeniu wzięło ponad 200 Uczestników, głównie z powiatu legnickiego Dziękujemy wszystkim instruktorom i trenerom PSNW za współpracę podczas wydarzenia i aktywny marsz, a wspaniałym uczestnikom za udział i wspaniałą, aktywną i zdrową zabawę. Do zobaczenia za rok!

< poprzednia1  ... 2 3 45 6  z 85 następna >

WYDARZENIA PARTNERSKIE

WSPÓŁPRACA