POLSKIE STOWARZYSZENIE NORDIC WALKING JEST CZŁONKIEM POLSKIEGO ZWIĄZKU
LEKKIEJ ATLETYKI ORAZ CZŁONKIEM KRAJOWEJ FEDERACJI NORDIC WALKING

Aktualności

28 paź 2017

Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking i Zakład Ubezpieczeń Społecznych we Wrocławiu i w Legnicy!

Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking zabezpieczyło aktywne strefy nordic walking podczas "Senioraliów" z ZUS w dwóch miastach na Dolnym Śląsku: we Wrocławiu (Urząd Marszałkowski woj. dolnośląskiego) i w Legnicy (Spółdzielczy Dom Kultury "Kopernik"). Instruktorzy i trenerzy PSNW (Beata i Marek Drapikowscy, Paulina Ruta)  prowadzili aktywne warsztaty, a także prelekcje na temat nordic walking dla Seniorów obecnych podczas wydarzenia. Dziękujemy Oddziałom: ZUS Wrocław i ZUS Legnica za zaproszenie do współpracy. 

23 paź 2017

Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking z Martyną Wojciechowską!

Podczas targów World Travel Show w Ptak Warsaw Expo Paulina Ruta - prezes PSNW - spotkała się z Panią Martyną Wojciechowską, Panem Aleksandrem Dobą oraz Panem Krzysztofem Wielickim. Spotkanie było doskonałą okazją do wspólnej rozmowy na temat nordic walking, a także profesjonalnych kijów do uprawiania tej aktywności ruchowej. Pani Martyna wyraziła ogromne zainteresowanie prawidłową techniką nordic walking! "Być może nie było to nasze ostatnie spotkanie..." - komentuje Paulina Ruta, trener i prezes PSNW. PSNW uczestniczy aktywnie w największych wydarzeniach sportowo-rekreacyjno-turystycznych w kraju, jednocześnie promując i zachęcając do uprawiania nordic walking wszystkich Polaków! 

11 paź 2017

8. Mistrzostwa Polski w Nordic Walking w Złotoryi odbędą się 16 grudnia br. Zapraszamy!

Zapraszamy do Złotoryi! W dn. 16.12.2017 zorganizujemy na terenie złotego miasta bardzo wiele atrakcji - oprócz sportowej rywalizacji - drugi, zimowy rajd rekreacyjny i Mistrzostwa Polski w Nordic Walking Osób Niepełnosprawnych! Bądźcie z nami, zapisy trwają! Więcej informacji znajduje się na oficjalnej stronie MPNW: http://www.mpnw.pl

Sponsorem głównym jest Regatta Polska z programem Rusz się.

< poprzednia1  ... 2 3 45 6  z 94 następna >

WYDARZENIA PARTNERSKIE

WSPÓŁPRACA