POLSKIE STOWARZYSZENIE NORDIC WALKING JEST CZŁONKIEM POLSKIEGO ZWIĄZKU
LEKKIEJ ATLETYKI ORAZ CZŁONKIEM KRAJOWEJ FEDERACJI NORDIC WALKING

Aktualności

05 wrz 2017

PKO Festiwal Biegowy z Nordic Walking już w ten weekend!

Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking od 5 lat jest partnerem PKO Festiwalu Biegowego, który rozpoczyna się w tym roku już 8 września. W ramach współpracy PSNW zorganizuje na miejscu aktywną strefę nordic walking z instruktorami oraz zabezpieczy profesjonalnych sędziów podczas wydarzeń sportowych w obszarze nordic walking. Pierwszy raz w tym roku organizatorzy w Krynicy Zdrój przygotowali wydarzenie rekreacyjne pn. Runek Nordic Walking na dystansie 17 km, bez elementu rywalizacji na czas. Ponadto w sobotę zapraszamy na szkolenie instruktorskie PSNW z lic. PZLA (tel. do szkoleniowca: 519 117 461). Zapraszamy do Krynicy Zdrój!

Więcej informacji: http://www.festiwalbiegowy.pl

05 wrz 2017

Zapraszamy do Egiptu "all inclusive" za free!

W dn. 09.09.2017 w Pęczniewie odbędzie się "4. Wyprawa Nordic Walking do Egiptu". Tym razem wydarzenie wpisuje się w kalendarz 2. Amatorskiej Ogólnopolskiej Ligi Mistrzów Nordic Walking Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking, które od samego początku wspiera inicjatywę. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. 

 

więcej...

31 sie 2017

Otwarte 8. Mistrzostwa Polski w Nordic Walking wraz z wydarzeniami towarzyszącymi! Ruszyły zapisy!

Zapraszamy na oficjalną stronę wydarzenia: http://www.mpnw.pl gdzie znajduje się regulamin oraz linki do zapisów! Bądźcie z nami w Złotoryi w dn. 16.12.2017! 

< poprzednia1  ... 2 3 45 6  z 90 następna >

WYDARZENIA PARTNERSKIE

WSPÓŁPRACA