POLSKIE STOWARZYSZENIE NORDIC WALKING JEST CZŁONKIEM POLSKIEGO ZWIĄZKU
LEKKIEJ ATLETYKI ORAZ CZŁONKIEM KRAJOWEJ FEDERACJI NORDIC WALKING

Aktualności

18 wrz 2017

Za nami PKO Festiwal Biegowy w Krynicy Zdrój!

Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking jest partnerem oficjalnym PKO Festiwalu Biegowego, który cyklicznie odbywa się w Krynicy Zdrój. PSNW wraz z wykwalifikowaną kadrą instruktorów i sędziów nordic walking zabezpiecza na miejscu wydarzenia aktywną strefę nordic walking. Podczas tego wielkiego święta sportowego w Krynicy Zdrój odbyły się następujące wydarzenia w obszarze nordic walking: Mistrzostwa Góry Parkowej - Górskie Mistrzostwa Polski w Nordic Walking, Runek Nordic Walking (rekreacyjny marsz nordic walking na dystansie 17 km), "Przegonić zawał" (rekreacyjny marsz nordic walking na krynickim deptaku) oraz Mistrzostwa Polski w HILL Nordic Walking (trasa wiedzie z dolnej stacji wyciągu na szczyt Jaworzyny Krynickiej).

więcej...

18 wrz 2017

"Na nogi" kije w dłoń w góralskie babie lato!

W dn. 16.09.2017 r. w Zwardoniu, tuż przy granicy polsko - słowackiej, odbył się lokalny, rekreacyjny rajd nordic walking. W rajdzie udział wzięli m.in. instruktorzy i trenerzy z Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking - Barbara Balcerzak, Katarzyna Gnioździoż oraz Paulina Ruta, które poprowadziły wspólną rozgrzewkę przed marszem. Gościem specjalnym rajdu był komandor Maratonu Beskidy - Edward Dudek. Rajd, oprócz aktywnego i zdrowego spędzenia wolnego czasu na łonie pięknej natury (okolice Beskidu Żywieckiego), był doskonałą okazją do wzajemnych rozmów pomiędzy organizatorami i zarządem PSNW na temat upowszechniania prawidłowej techniki nordic walking na terenie Zwardonia i okolic. 

10 wrz 2017

Ponad 500 osób wybrało się do Egiptu z kijami do nordic walking!

Ponad 500 Uczestników stawiło się na linii startu "4. Wyprawy do Egiptu" - czyli rekreacyjnego marszu nordic walking na dystansie ok. 10 km, który wystartował w Pęczniewie i wiódł piękną trasą wzdłuż jeziora Jeziorsko do miejsca nazwanego Egiptem (woj. łódzkie) w dn. 09.09.17. To bez wątpienia jedna z największych (jeżeli nie największa!) impreza nordic walking o charakterze rekreacyjnym (czyli bez rywalizacji "na czas") w Polsce. Wydarzenie pierwszy raz w tym roku zostało wpisane w cykl 2. Amatorskiej Ogólnopolskiej Ligi Mistrzów Nordic Walking PSNW, która odbywa się po Honorowym Patronatem Ministra Sportu i Turystyki, Witolda Bańki.
 

więcej...

< poprzednia1 2 34 5  z 90 następna >

WYDARZENIA PARTNERSKIE

WSPÓŁPRACA