POLSKIE STOWARZYSZENIE NORDIC WALKING JEST CZŁONKIEM POLSKIEGO ZWIĄZKU
LEKKIEJ ATLETYKI ORAZ CZŁONKIEM KRAJOWEJ FEDERACJI NORDIC WALKING

Aktualności

12 czer 2017

3. Ogólnopolski Kongres dla Nauczycieli Wychowania Fizycznego i Trenerów Sportowych w Warszawie z udziałem PSNW za nami!

Na ogólnopolskim kongresie dla nauczycieli WF w Warszawie przedstawiliśmy ponad 250 Uczestnikom (głównie nauczycielom WF) podstawowe założenia innowacyjnego projektu PSNW - nordic walking dla uczniów szkół podstawowych. PSNW jest od 2 lat oficjalnym partnerem kongresu.

więcej...

06 czer 2017

Ruszył nabór do ogólnopolskiego projektu pn. "Z kijami przez Polskę"!

Zapraszamy chętnych instruktorów i trenerów PSNW do współpracy w ramach projektu pn. "Z kijami przez Polskę". Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking jest pomysłodawcą i organizatorem projektu. Projekt jest współfinansowany przez Ministerstwo Sportu i Turystyki. Więcej informacji i pytania prosimy kierować na adres mailowy PSNW: prezespsnw@gmail.com lub biuropsnw@gmail.com do dnia 12.06.17.

 

05 czer 2017

"Go Active Show" w liczbach. PSNW oficjalnym partnerem targów w Ptak Warsaw Expo!

28 356 odwiedzających! 178 wystawców! 2000 uczestników próby pobicia Rekordu Guinnessa w "plank position" z Ewą Chodakowską! Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking pierwszy raz było oficjalnym partnerem i częścią tego wielkiego sportowego wydarzenia, które odbyło się w Nadarzynie,  k. Warszawy, w Ptak Warsaw Expo pod Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego.

więcej...

< poprzednia1 2 34 5  z 81 następna >

WYDARZENIA PARTNERSKIE

WSPÓŁPRACA