Aktualności

27 paź 2022

Za nami konferencja sieciująca-podsumowująca "Uniwersytety Ludowe-zadania, wyzwania, szanse"

Za nami konferencja sieciująco-podsumowująca , w której wzięliśmy aktywny udział. Organizatorami Konferencji byli: Ogólnopolska Sieć Uniwersytetów Ludowych, Zakład Kształcenia Ustawicznego i Doradztwa Zawodowego na Wydziale Studiów Edukacyjnych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Wydział Nauk Humanistycznych i Społecznych Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni. Dziękujemy za zaproszenie.     
27 paź 2022

Aktywne warsztaty Nordic Walking w Zachodniopomorskim Uniwersytecie Ludowym!

W dn. 22.10.2022 r. na zaproszenie Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Ludowego przeprowadziliśmy otwarte i bezpłatne warsztaty Nordic Walking w Mierzynie. Trening przeprowadził Piotr Kaczmarski-trener Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking. Dziękujemy za zaproszenie i do zobaczenia! Zajęcia odbyły się w ramach Aktywnej Strefy Nordic Walking. Projekt jest współfinansowany przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.  
27 paź 2022

1. Europejski Kongres Sportu i Turystyki w Zakopanem z udziałem Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking!

Takiego wydarzenia w polskiej turystyce i sporcie jeszcze nie było! W Zakopanem w dn. 18-20.10.2022 r. odbył się 1. Europejski Kongres Sportu i Turystyki. Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking i Uniwersytet Ludowy Kultury Fizycznej reprezentowała prezes-Paulina Ruta, która wzięła udział w Kongresie jako panelistka. Kongres był doskonałą okazją do wymiany doświadczeń, a także nawiązania nowych kontaktów branżowych. Do zobaczenia za rok!

  

< poprzednia1 23 4 5  z 184 następna >

WSPÓŁPRACA