Aktualności

23 maj 2022

Dolnośląskie Małe Granty-otrzymaliśmy dofinansowanie na realizację wydarzenia "Mini Wulkany 2022"!

W ramach Dolnośląskich Małych Grantów zrealizujemy wydarzeie pn. "Mini Wulkany 2022". To przejście trasy ok. 2 km dla najmłodszych, dla rodzin z dziećmi oraz wszystkich tych, którzy nie mogą pokonać dłuższego dystansu. Dzięki wsparciu Dolnośląskiej Federacji Organizacji Pozarządowych-udział w wydarzeniu będzie otwarty i bezpłatny (każdy na mecie otrzyma owoc i medal)! WULKANY 2022 odbędą się w ostatni weekend sierpnia, w Złotoryi na Dolnym Śląsku. Oprócz trasy 2 km w ramach DMG, zaplanowano też trasę 10 km i 50 km z przewodnikami (udział jest płatny). Wydarzenie nie ma charakteru rywalizacji "na czas". Zapisy ruszą jeszcze w maju br. Zapraszamy!  
23 maj 2022

Zaproszenie! "Dobre praktyki z Polskim Stowarzyszeniem Nordic Walking" - edycja 2022 w Sandomierzu!

W ostatni weekend lipca zapraszamy wszystkich chętnych instruktorów PSNW do udziału w spotkaniu szkoleniowo-informacyjnym pn. Dobre praktyki z Polskim Stowarzyszeniem Nordic Walking. Spotykamy się w Sandomierzu, by podzielić się swoją wiedzą praktyczną i teoretyczną z innymi instruktorami PSNW. Warunkiem udziału jest licencja instruktorska PSNW. Obowiązuje opłata za udział. 

Zapisy: http://dostartu.pl/dobre-praktyki-z-psnw-cz-2-sandomierz-v7449 

Naszą misją jest rozwój!

więcej...

23 maj 2022

Zapraszamy na bezpłatne treningi Nordic Walking do Łodzi!

W ramach Łódzkiego Budżetu Obywatelskiego zapraszamy wszystkich do udziału w bezpłatnych o otwartych zajęciach Nordic Walking do Łodzi. Prowadzimy dwie systematyczne grupy - osiedle Nad Nerem i osiedle Mileszki. W sprawie harmopnogramu zajęć-prosimy o kontakt z instruktorem prowadzącym-Tomasz: 502 494 652. Zapraszamy! 

< poprzednia1 23 4 5  z 180 następna >

WSPÓŁPRACA