POLSKIE STOWARZYSZENIE NORDIC WALKING JEST CZŁONKIEM POLSKIEGO ZWIĄZKU
LEKKIEJ ATLETYKI ORAZ CZŁONKIEM KRAJOWEJ FEDERACJI NORDIC WALKING

Aktualności

17 czer 2017

Idziemy w jednym kierunku: Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking z Polskim Związkiem Lekkiej Atletyki!

Za nami Zwyczajny Sprawozdawczy Krajowy Zjazd Delegatów PZLA. Podczas Zjazdu zatwierdzono sprawozdanie z działalności PZLA w roku 2017, a także zatwierdzono jeden oficjalny wniosek. Paulina Ruta - prezes PSNW, a także delegat z ramienia PSNW, wzięła aktywny udział w zjeździe, jako Przewodnicząca Komisji Wniosków i Uchwał. 

Na zdj. wiceprezes PZLA - Sebastian Chmara i prezes PSNW - Paulina Ruta.

więcej...

14 czer 2017

Jeżeli Lloret De Mar to tylko z Funclubem i PSNW! Kolejny wyjazd z ponad 200 osobową grupą za nami!

PSNW współpracuje z Biurem Podróży Funclub w obszarze obsługi instruktorskiej i trenerskiej podczas aktywnych wyjazdów z seniorami z całej Polski do Hiszpanii (Lloret De Mar) od ponad 5 lat. Kolejny wyjazd, w którym udział wzięło ponad 200 aktywnych seniorów, za nami. "Dziękujemy Uczestniom za zaufanie, a Funclubowi za wspaniały czas ponad 5 letniej współpracy" - Piotr Kaczmarski, trener PSNW, obecny w Hiszpanii. Fot./więcej info: http://www.funclub.pl

12 czer 2017

"O krok dalej" w ramach Ligi Mistrzów PSNW czyli Młodzieżowe Ośrodki Wychowawcze na start!

W dn. 10.06.17 w Zawichoście (woj. świętokrzyskie) odbył się rekreacyjny, integracyjny marsz nordic walking w ramach 2. Amatorskiej Ogólnopolskiej Ligi Mistrzów pn. "O krok dalej". Wydarzenie zostało zorganizowane przez Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Zawichoście i PSNW. W wydarzeniu, obok uczestników indywidualnych, udział wzięły grupy złożone z przedstawicieli Młodzieżowych Ośrodków Wychowawczych z woj. świętokrzykiego wraz z wychowawcami. Wydarzenie w Zawichoście odbyło się pierwszy raz. To bardzo ważny dla PSNW obszar resocjalizacji twórczej, którą wdrażamy wspólnie z MOW Zawichost od kilku lat poprzez organizację wydarzeń w obszarze nordic walking "poza murami ośrodka". To nasz wspólny, bardzo ważny i zdecydowany... krok dalej.

więcej...

< poprzednia1 23 4 5  z 81 następna >

WYDARZENIA PARTNERSKIE

WSPÓŁPRACA