Aktualności

28 sie 2023

Zapraszamy na WULKANY do Złotoryi!

Już w sobotę 2 września serdecznie zapraszamy do Stolicy Polskiego Złota w Krainie Wygasłych Wulkanów!

Więcej informacj i - regulamin i ostatnie miejsca: http://www.wulkany.com.pl - w tym roku planujemy 3 dystanse (40 km, 10 km i 2 km).

26 lip 2023

XVI Święto Wrzosu w Gromadce z Nordic Walking. To już tradycja!

Serdecznie zapraszamy wszystkich-rodziny z dziećmi, a także seniorów do udziału w XVI Święcie Wrzosu w zaprzyjaźnionej z nami gminie Gromadka na Dolnym Śląsku (miejsce startu: Borówki, gmina Gromadka, boisko sportowe). Wydarzenie jest bezpłatne i otwarte, a rozpocznie się o godzinie 14.00, przewidzieliśmy wspólną rozgrzewkę z kijkami, lekcję Nordic Walking z instruktorem, marsz - trasa 4-5 km, a na mecie drobny upominek dla każdego. Wydarzenie odbędzie się w ramach projektu Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking pn. Aktywna Strefa Nordic Walking wspłfinansowanego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki. Partnerem wydarzenia jest Uniwersytet Ludowy Kultury Fizycznej.   
23 lip 2023

Narodowy Dzień Sportu - 11. edycja, już 17 września! Będziemy tam!

Jak co roku-także i w tym-działamy razem z Fundacją Zwalcz Nudę. Dlatego aktywnie włączamy się w obchody Narodowego Dnia Sportu - w ramach którego odbędzie się piknik na PGE Narodowym. Będziemy tam: uczyć Was prawidłowej techniki Nordic Walking, ćwiczyć z kijkami, przeprowadzimy dla Was liczne konkursy, gry i zabawy z kijkami (ale nie tylko) z ciekawymi nagrodami, każdy uczestnik naszej Aktywnej Strefy Nordic Walking otrzyma bezpłatny przewodnik techniczny i certyfikat. Zapraszamy do naszej strefy - czekmy na Ciebie! Projekty: NDS oraz Aktywna Strefa Nordic Walking są współfinansowane i wspierane przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.   

< poprzednia1 23 4 5  z 192 następna >

WSPÓŁPRACA