POLSKIE STOWARZYSZENIE NORDIC WALKING JEST CZŁONKIEM POLSKIEGO ZWIĄZKU
LEKKIEJ ATLETYKI ORAZ CZŁONKIEM KRAJOWEJ FEDERACJI NORDIC WALKING

Aktualności

09 mar 2018

"Nordic Walking Złotoryja" z projektem "Małe Przejście Wulkanów" na drugim miejscu listy rankingowej w "Dolnośląskich Małych Grantach"

Dolnośląskie Małe Granty to dofinansowanie do lokalnych wydarzeń, organizowanych na rzecz społeczeństwa. "Małe Przejście Wulkanów" to bezpłatny  projekt skierowany do uczniów złotoryjskiej szkoły podstawowej.  

więcej...

07 mar 2018

PSNW zabezpiecza aktywną strefę nordic walking podczas "Tygodnia Metamorfozy z Ewą Chodakowską"!

W Aparthotel Czarna Góra trwa "Tydzień Metamorfozy z Ewą Chodakowską". Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking zabezpiecza tutaj aktywną strefę nordic walking, organizując codzienne, poranne treningi nordic walking. Treningi prowadzi wykwalifikowana kadra PSNW, Paulina Ruta - trener i prezes PSNW. 
19 lut 2018

Wniosek Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking ws. kwalifikacji rynkowej jest już w Ministerstwie Sportu i Turystyki!

Rozpoczęły się konsultacje społeczne, które ogłosił Minister Sportu i Turystyki, w sprawie włączenia kwalifikacji rynkowej "Prowadzenie zajęć z nordic walkingu". 
Wniosek ZSK w ostatnich dniach roku 2017 do M Si T złożyło Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking. "Jest to efekt naszej kilkumiesięcznej i ciężkiej pracy wspólnie z Instytutem Badań Edukacyjnych" - informuje Paulina Ruta, prezes PSNW.
  

< poprzednia1 23 4 5  z 100 następna >

WYDARZENIA PARTNERSKIE

WSPÓŁPRACA