Aktualności

17 lip 2015

7. PZU Bieg Po Nowe Życie z Polskim Stowarzyszeniem Nordic Walking!

Największa w Polsce społeczna inicjatywa wsparcia transplantacji w tym roku odbędzie się w partnerstwie Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking, które od roku 2015 mocno wspiera ideę tranaplantacji.
5 września w Łazienkach Królewskich odbędzie się 7. PZU Bieg po Nowe Życie – po raz kolejny na trasie marszu nordic walking spotkają się gwiazdy kina, teatru, estrady, dziennikarze i sportowcy, a przede wszystkim osoby po transplantacji z Polskiego Stowarzyszenia Sportu po Transplantacji, by promować ideę świadomego dawstwa i przeszczepów rodzinnych. Wydarzenie po raz kolejny odbędzie się pod honorowym patronatem Prezydent Warszawy Hanny Gronkiewicz-Waltz.

 

więcej...

13 lip 2015

III Otwarte Mistrzostwa Polski w Biathlonowym Nordic Walking - Kościelisko 2015

W dn. 12.07.2015 r. w Kościelisku, odbyły się III Otwarte Mistrzostwa Polski w Biathlonowym Nordic Walking. Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking było Partnerem wydarzenia (m.in. aktywna strefa nordic walking PSNW, komisja sędziowska PSNW) oraz udzieliło wydarzeniu Patronat Honorowy. Dziękujemy wszystkim trenerom, instruktorom, sędziom, wolontariuszom Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking za profesjonalną obsługę zawodów. Dziękujemy wszystkim Uczestnikom za przybycie do Kościeliska! Dziękujemy szczególnie mocno Organizatorom za kolejny rok współpracy! Do zobaczenia za rok!

Relacje i fotorelacje w mediach:

RELACJA W TVP

RELACJA W RMF FM

RELACJA W GAZECIE WYBORCZEJ

09 lip 2015

Nordic Walking - fakty i mity (Magazyn Strefa Trenera)

Polecamy artykuł Katarzyny Daniek w najnowszym Magazynie Strefa Trenera. Katarzyna Daniek jest doradcą merytorycznym Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking i wykwalifikowanym instruktorem nordic walking Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking.

ZOBACZ ARTYKUŁ

< poprzednia1  ... 186 187 188189 190  z 192 następna >

WSPÓŁPRACA