Aktualności

17 wrz 2015

Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking kolejny raz zostało Partnerem akcji pn. Maszeruję - Kibicuję!

Kolejny raz Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking podjęło współpracę z Klubem Biegacza Sporting, który jest Organizatorem jednego z największych wydarzeń sportowych w Polsce pn. Biegnij Warszawo. Podczas tego wielkiego, masowego wydarzenia odbywa się corocznie akcja pn. Maszeruję - Kibicuję, w ramach Światowego Dnia Marszu. PSNW zorganizuje dla Uczestników bezpłatną Aktywną Strefę Nordic Walking m.in. z poradami ekspertów (instruktorów i trenerów PSNW) i wypożyczalnią profesjonaknych kijów do nordic walking. W Strefie można będzie otrzymać bezpłatny przewodnik z zakresu prawidłowej techniki nordic walking! Zapraszamy 4 października br. do Warszawy. Oficjalna strona Organizatora: http://www.maszerujekibicuje.pl  

więcej...

15 wrz 2015

Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking weźmie udział w Kongresie Sportu Powszechnego w Warszawie

Reprezentacja Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking weźmie udział w Kongresie Sportu Powszechnego, który odbędzie się w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu, w siedzibie Polskiego Komitetu Olimpijskiego w Warszawie, w dn. 17.09.2015 r. Organizatorami Kongresu Sportu Powszechnego są: Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Fundacja Rozwoju Kultury Fizycznej. Stawiamy na sport powszechny!

14 wrz 2015

Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking na 6. PZU Festiwalu Biegowym w Krynicy Zdrój

Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking już trzeci raz podjęło współpracę z organizatorem PZU Festiwalu Biegowego Forum Ekonomicznego w Krynicy Zdrój w dn. 11-13.09.2015 r. PSNW było partnerem podczas:

- 3. Górskich Mistrzostw Polski w Nordic Walking w dn. 12.09.2015 r.

- 1. Mistrzostw Polski w HILL Nordic Walking w dn. 13.09.2015 r.

Ponadto Paulina Ruta - prezes Poslkiego Stowarzyszenia Nordic Walking - przedstawiła otwartą prelekcję na temat "Jak chodzić, żeby sobie nie szkodzić?" podczas forum Sport-Zdrowie-Pieniądze w dn. 12.09.2015 r.

Dodatkowo Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking trzeci raz aktywnie uczestniczyło w 3. Ogólnopolskim, rekreacyjnym marszu pn. "Przegoń zawał".

więcej...

< poprzednia1  ... 175 176 177178 179  z 188 następna >

WSPÓŁPRACA