Aktualności

23 lis 2015

Zakończyliśmy akcję pn. Animator Orlika chodzi prawidłowo!

W ramach projektu pn. Chodźmy prawidłowo! współfinansowanego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki, przeprowadzone zostały warsztaty pn. Animator Orlika chodzi prawidłowo! W 10 miejscowościach w całej Polsce, w różnych województwach, przeprowadzono dwugodzinne, bezpłatne warsztaty z zakresu prawidłowej techniki nordic walking dla wszystkich. Warsztaty były prowadzone przez wykwalifikowanych trenerów Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking. W warsztatach udział wzięło ponad 400 osób. Dziękujemy za współpracę Fundacji Rozwoju Kultury Fizycznej oraz Animatorom Orlików, którzy wspierali organizacyjnie nasze strefy! Do zobaczenia za rok!

 

 

więcej...

05 lis 2015

1. Mistrzostwa Polski w Maratonie Górskim Nordic Walking już w sobotę!

W dn. 07.11.2015 r. zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie pn. 1. Mistrzostwa Polski w Maratonie Górskim Nordic Walking (Radziechowy - Wieprz), które odbędą się w ramach Maratonu Beskidy - najstarszego maratonu górskiego w Polsce! Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking jest Partnerem Organizacyjnym wydarzenia i w ramach projektu pn. I o to chodzi!!! zabezpiecza Aktywną Strefę Nordic Walking oraz Komisję Sędziowską. Więcej informacji i zapisy: www.maratonbeskidy.pl 

PRZEPISY SĘDZIOWANIA PSNW

03 lis 2015

Koreańczycy chodzą prawidłowo z Polskim Stowarzyszeniem Nordic Walking!

31 października 2015 r. rozpoczęliśmy cykl zajęć z zakresu nauki i doskonalenia prawidłowej techniki Nordic Walking dla bardzo egzotycznych gości, którzy przyjechali do Koszęcina w ramach projektu „Śląsk dla Mazurka” z Korei Południowej.

więcej...

< poprzednia1  ... 173 174 175176 177  z 192 następna >

WSPÓŁPRACA