Aktualności

01 wrz 2015

Wyniki rekrutacji - aktywny wyjazd nordic walking do Hiszpanii z Seniorami

Informujemy, że w wyniku przeprowadzonej rektutacji Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking (partner strategiczny wyjazdów z zakresu nordic walking z seniorami do Hiszpanii) oraz Biuro Podróży FUNCLUB wybrali 2 instruktorów Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking, którzy wezmą udział w wyjeździe z seniorami do Hiszpanii w dn. 22.09.2015 r. Instruktorami wybranymi są: Anna Szałaj i Bogusław Zmaczyński. Za wszystkie oferty serdecznie dziękujemy! 

31 sie 2015

Letni Bieg Piastów i Rekreacyjny Marsz Nordic Walking

To było wielkie święto sportu powszechnego! Ponad 2 tysiące uczestników przez dwa dni biegało, chodziło i aktywnie spędzało czas na Polanie Jakuszyckiej (woj. dolnośląskie). Maraton, półmaraton, bieg na dystansie 10 km, biegi dzieci, ale także rekreacyjny marsz! Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking jako partner Stowarzyszenia "Bieg Piastów" zorganizowało Aktywną Strefę Nordic Walking, a także przeprowadziło pierwszy "Rekreacyjny Marsz Nordic Walking" na dystansie 6 i 10 km.

więcej...

28 sie 2015

KGHM Polska Miedź S.A. GŁÓWNYM SPONSOREM MMPNW - Lubin 2015!

Firma KGHM Polska Miedź S.A. została Głównym Sponsorem wydarzenia pn. Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Nordic Walking - Lubin 2015, którego organizatorem jest Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking, a współorganizatorami Miasto Lubin i Regionalne Centrum Sportowe w Lubinie.

 

< poprzednia1  ... 172 173 174175 176  z 182 następna >

WSPÓŁPRACA