Aktualności

17 sie 2015

Zaczynamy współpracę z Fundacją Rozwoju Kultury Fizycznej

Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking wzięło udział w Akademii Animatora w dn. 12.08.2015 r. w Pucku. W Akademii uczestniczyło 48 Animatorów Ekspertów z całej Polski. W terminie 01.10.2015 r. - 30.12.2015 r. PSNW poprowadzi pilotażowy projekt z zakresu nauki i promocji prawidłowej techniki nordic walking pn. Animator Orlika chodzi prawidłowo! 

więcej...

04 sie 2015

21. Przystanek Woodstock kolejny raz z NORDIC WALKING!

Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking jest organizatorem Aktywnej Strefy Nordic Walking i Woodstockowych Mistrzostw w Nordic Walking, podczas Przystanku Woodstock w Kostrzynie nad Odrą. Aktywna Strefa Nordic Walking znajduje się w Himalayan Camp / Wiosce Himalajskiej, organizowanej przez Polish Outdoor Group, która co roku powstaje w ramach Akademii Sztuk Przepięknych (ASP). Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking dziękuje wszystkim uczestnikom Aktywnej Strefy Nordic Walking oraz wszystkim instruktorom i trenerom nordic walking, którzy pomogli w jej organizacji. Do zobaczenia za rok!

więcej...

28 lip 2015

VEGE WALK - Wegetariański Rajd Nordic Walking za nami!

Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking pierwszy raz było Partnerem wydarzenia pn. VEGE WALK - Wegetariański Rajd Nordic Walking, które odbyło się 26.07.2015 r. w okolicy Zawiercia (woj. śląskie). Wydarzenie współorganizował Licencjonowany Ośrodek Szkoleniowy Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking w Zawierciu, którego Koordynatorem jest trenerka Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking - Tatiana Galińska.

Wszystkim Uczestnikom i Partnerom wydarzenia gratulujemy, a Organizatorom i Współorganizatorom życzymy dalszych sukcesów w organizacji wydarzeń z zakresu nordic walking!

Fot. Jurassic Photo Team

 

< poprzednia1  ... 171 172 173174 175  z 179 następna >

WSPÓŁPRACA