Aktualności

31 sie 2015

Letni Bieg Piastów i Rekreacyjny Marsz Nordic Walking

To było wielkie święto sportu powszechnego! Ponad 2 tysiące uczestników przez dwa dni biegało, chodziło i aktywnie spędzało czas na Polanie Jakuszyckiej (woj. dolnośląskie). Maraton, półmaraton, bieg na dystansie 10 km, biegi dzieci, ale także rekreacyjny marsz! Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking jako partner Stowarzyszenia "Bieg Piastów" zorganizowało Aktywną Strefę Nordic Walking, a także przeprowadziło pierwszy "Rekreacyjny Marsz Nordic Walking" na dystansie 6 i 10 km.

więcej...

28 sie 2015

KGHM Polska Miedź S.A. GŁÓWNYM SPONSOREM MMPNW - Lubin 2015!

Firma KGHM Polska Miedź S.A. została Głównym Sponsorem wydarzenia pn. Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Nordic Walking - Lubin 2015, którego organizatorem jest Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking, a współorganizatorami Miasto Lubin i Regionalne Centrum Sportowe w Lubinie.

 

28 sie 2015

LOTTO Warszawski Memoriał Kamili Skolimowskiej z Polskim Stowarzyszeniem Nordic Walking!

Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking zostało Partnerem LOTTO Warszawskiego Memoriału Kamili Skolimowskiej, który odbędzie się 13 września na Stadionie Narodowym w Warszawie. W ramach wydarzenia zapraszamy na "Pinknik Lekkoatletyczny", który odbędzie się na Błoniach Stadionu Narodowego, gdzie otworzymy Aktywną Sterę Nordic Walking Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking. Strefę zorganizują 2 Licencjonowane Ośrodki Szkoleniowe Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking: Warszawa i Zawiercie. Do zobaczenia!

< poprzednia1  ... 132 133 134135 136  z 142 następna >

WYDARZENIA PARTNERSKIE

WSPÓŁPRACA