Aktualności

01 wrz 2021

Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking z Aktywną Strefą Nordic Walking podczas Letniego Biegu Piastów 2021

W ostatni weekend sierpnia br. Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking wraz z instruktorami zorganizowało Aktywną Strefę Nordic Walking podczas Letniego Biegu Piastów. Do udziału w marszu na 12 - kilometrowej trasie zapisało się 120 osób. Każdy uczestnik marszu otrzymał od Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking kubek z logo oraz przewodnik techniczny. Dziękujemy wszystkim za udział! 
01 wrz 2021

Rządowy program Narodowego Funduszu Zdrowia "Profilaktyka 40+" i Nordic Walking

Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking w 2021 roku podjęło współpracę z Narodowym Funduszem Zdrowia. Podczas wydarzeń promujących program NFZ "Profilaktyka 40+" przy współpracy instruktorów Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking, zorganizowane zostały profesjonalne treningi Nordic Walking, wzbogacone ćwiczeniami wzmacniającymi mięśnie z kijkami do Nordic Walking.

więcej...

29 lip 2021

Pierwszy w Polsce program pn. "10 kroków do zdrowia z kijkami do Nordic Walking"-specjalny program ćwiczeń z kijkami dla osób po przebytym COVID-19

Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking jest autorem pierwszego w Polsce programu specjalnych ćwiczeń z kijkami dla osób po przebytym COVID-19, wymagających dalszej opieki. 

Cały program-przewodnik ze szczegółowym opisem ćwiczeń oraz 3 filmy instruktażowe dotyczące programu-znajdą Państwo tutaj:

http://www.psnw.pl/cwiczenia,1769.html

Ćwiczenia zawarte w przewodniku skierowane są przede wszystkim do seniorów, ale wykonywać mogą je osoby w różnym wieku, także młodsze.

< poprzednia1  ... 11 12 1314 15  z 179 następna >

WSPÓŁPRACA