Aktualności

03 kwi 2022

Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking u Marszałka Województwa Dolnośląskiego - Cezarego Przybylskiego!

W dn. 29.03.2022 r. przedstawiciele Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking, na zaproszenie Marszałka Województwa Dolnośląskiego - Cezarego Przybylskiego, wzięli udział w uroczystym podsumowaniu "Projektu ZIMA" TVN, edycja 2022. "Projekt Zima" to otwarte, aktywne miasteczko, z atrakcjami dla wszystkich chętnych, w 4 miejscowościach Dolnego Śląska (Szklarska Poręba, Zieleniec, Karpacz, Świeradów Zdrój). To nasz kolejny rok współpracy i wielkie wyróżnienie. Dziękujemy! 
03 kwi 2022

Aktywna Strefa Nordic Walking na przywitanie wiosny w Widełkach z udziałem Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking!

W dn. 21.03.2022 r. wykwalifikowani instruktorzy Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking zorganizowali dla 33 Klubów Seniora - Aktywną Strefę Nordic Walking. Wydarzenie miało miejsce w Widełkach (woj. świętokrzyskie). Oprócz nauki i doskonalenia techniki Nordic Walking 400 Seniorów przywitało aktywnie wiosnę, maszerując leśnymi szlakami, rozmawiając i wspólnie ćwicząc. Każdy na mecie otrzymał medal "Finiszera", drobny upominek, posiłek. Dziękujemy Gospodarzowi wydarzenia -  Fundacji Restart - za zaproszenie i wieloletnią współpracę z PSNW. 
03 kwi 2022

Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking wzięło udział w konferencji medycznej "XII Oleskie Spotkania z Interną-COVID-19-nowa rzeczywistość"

W dn. 02.04.2022 r., w Oleśnie (woj. opolskie), instruktorzy Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking wzięli aktywny udział w konferencji medycznej. Na zaproszenie lek. med. P. Lili Matusiak-Brzęczek przedstawiliśmy biorącym udział lekarzom główne założenia naszego autorskiego programu, skierowanego dla osób po przebytym Covid-19, wymagających dalszej opieki pn."10 kroków do zdrowia z kijkami do Nordic Walking", który powstał w 2021 roku w ramach projektu pn. "Nordic Walking Senior", współfinansowanego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki. 

< poprzednia1  ... 11 12 1314 15  z 188 następna >

WSPÓŁPRACA