Aktualności

13 sie 2018

Polska Chodzi razem z "TVN PLAŻA" w Dziwnowie!

W dn. 03.08.18-05.08.18 na głównej plaży w Dziwnowie - Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking przeprowadziło jednostki treningowe w ramach prijektu pn. "Polska Chodzi". Otwarte i bezpłatne zajęcia nordic walking, prowadzone przez wykwalifikowanego trenera nordic walking PSNW, zostały włączone do ogólnopolskiego projektu "TVN PLAŻA". W zajęciach udział wzięło kilkaset uczestników.

fot. Piotr Wieczorek

Projekt "Polska Chodzi" jest współfinansowany przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

 
02 sie 2018

Trwa projekt pn. "Polska Chodzi" na polskich plażach w Dziwnowie i Dziwnówku!

Ten innowacyjny projekt to bezpłatne i otwarte zajęcia nordic waking, prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę trenerską w całej Polsce. Wakacje to zajęcia na plażach w polskich kurortach - to doskonała alternatywa dla osób, które biernie wypoczywają na plaży! Projekt cieszy się powodzeniem. Projekt jest współfinansowany przez Ministerstwo Sportu i Turystyki. 
02 sie 2018

Trwa "Tydzień Metamorfozy z Tomkiem Choińskim". Aktywną strefę nordic walking zabezpiecza Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking!

Tomek Choiński to wykwalifikowany trener z teamu Ewy Chodakowskiej. Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking współpracuje z Ewą od ponad 2 lat. Tym razem zajęcia podczas "Tygodnia Metamorfozy" w Pałacu Łochów koło Warszawy prowadzi Marek Drapikowski - instruktor i sędzia Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking z Legnicy. 

< poprzednia1  ... 9 10 1112 13  z 120 następna >

WYDARZENIA PARTNERSKIE

WSPÓŁPRACA