Aktualności

25 mar 2019

Nordic Walking-turystycznie! Czyli razem zdobyliśmy szczyt Jagodna w Górach Bystrzyckich...

W sobotę, dn. 23 marca odbył się rekreacyjny rajd nordic walking w Górach Bystrzyckich. Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking zaprosiło 50 uczestników, z którymi zdobyliśmy najwyższy szczyt Gór Bystrzyckich - Jagodna (977 m n.p.m.) i w ten sposób przywitaliśmy wiosnę!    

więcej...

21 mar 2019

Ministerstwo Sportu i Turystyki dofinansuje 3 autorskie projekty Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking!

To będzie nasz kolejny rok współpracy z Ministerstwem Sportu i Turystyki-wsparcie otrzymały nasze 3 autorskie projekty (Nordic Walking-na zdrowie!, Nordic Walking-turystycznie!, ABC Nordic Walking dlasłuchaczy UTW) w ramach dotacji budżetowej i konkursu przeprowadzonego przez departament "Sportu dla wszystkich" w MSiT. To będzie bardzo aktywny rok!  
21 mar 2019

Turystycznie! Czyli rajd Wataszka-Jagodna już w sobotę!

Całodzienny, turystyczny, integracyjny rajd nordic walking w ramach autorskiego projektu PSNW pn. "Nordic Walking-turystycznie!" współfinansowany przez Ministerstwo Sportu i Turystyki. Celem wydarzenia jest aktywne  i wspólne pr zywitanie wiosny (grupa porusza się razem), zapoznanie uczestników z walorami krajoznawczymi kameralnych, przepięknych Gór Bystrzyckich i okolic oraz szkolenie techniczne w zakresie prawidłowej techniki nordic walking, poprawa stanu zdrowia, integracja.    

więcej...

< poprzednia1  ... 9 10 1112 13  z 134 następna >

WYDARZENIA PARTNERSKIE

WSPÓŁPRACA