Aktualności

12 paź 2021

Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking partnerem "Kongresu Sportu Wiejskiego" w Polskim Komitecie Olimpijskim!

Paulina Ruta-prezes PSNW-wzięła aktywny udział w debacie na temat sportu wiejskiego w Polskim Komitecie Olimpijskim podczas "Kongresu Sportu Wiejskiego", który odbył się w dn. 08-09.10.2021 r. Organizatorami Kongresu byli: Centrum Edukacji Społecznej, Ludowe Zespoły Sportowe i Centrum Olimpijskie przy Polskim Komitecie Olimpijskim. W Kongresie udział wzięli znamienici polscy sportowcy (medaliści olimpijscy), przedstawiciele rządu, a także wybitni znawcy kultury fizycznej (profesorowie i doktorzy z AWF, dyrektorzy placówek sportowych).  

- Udział w Kongresie był dla nas priorytetem, bowiem jeszcze w tym roku chcemy otworzyć pierwszy w Polsce Uniwersytet Ludowy Kultury Fizycznej w woj. zachodniopomorskim, a Kongres to nawiązanie nowych partnerstw w interesującym nas obszarze - informuje Paulina Ruta z PSNW.

12 paź 2021

"Krok do zdrowia" - otwarta lekcja Nordic Walking i dwie nowe tablice edukacyjne w Złotoryi

Jesienna, słoneczna aura sprzyja kijkarzom! W ramach projektu "Krok do zdrowia" w dn. 09.10.2021 r., w Złotoryi (woj. dolnośląskie), przeprowadziliśmy otwartą i bezpłatną lekcję Nordic Walking dla wszystkich chętnych. Przy okazji "odsłoniliśmy" naszą nową tablicę edukacyjną nad zalewem. Druga tablica zostanie zamontowana niebawem przy zespole boisk na ul. Lubelskiej w Złotoryi (gdzie aktualnie trwa remont generalny). Projekt pn. "Krok do zdrowia" uzyskał dofinansowanie w ramach ogólnopolskiej akcji "Działaj Lokalnie", którą w naszym obszarze realizuje Stowarzyszenie " Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Kaczawskie". Dziękujemy wszystkim za udział, do zobaczenia! 
27 wrz 2021

Rusza projekt pn. KGHM Eko-Zdrowie - edycja jesienna 2021!

Więcej informacji: m.in. regulamin, deklaracja uczestnictwa oraz harmonogram zajęć znajdą Państwo tutaj (kliknij link):

http://www.psnw.pl/EKO_ZDROWIE_2021,1770.html

< poprzednia1  ... 9 10 1112 13  z 180 następna >

WSPÓŁPRACA