Aktualności

23 lip 2019

Paulina Ruta - prezes i trener PSNW weźmie udział w XI Forum III Wieku, konferencji towarzyszącej XXIX Forum Ekonomicznemu!

7 września br. nastąpi oficjale otwarcie projektu PSNW pn. "ABC Nordic Walking", współfinansowanego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki. Projekt to 100 miejsc i 1000 zajęć nordic walking dla Seniorów w całej Polsce. Otwarcie projektu będzie miało 2 części: oficjalną i ruchową-warsztatową. Działania w zakresie nordic walking podczas Forum Trzeciego Wieku zorganizują instruktorzy i trenerzy PSNW przy współpracy Sądeckiego UTW i Ogólnopolskiej Federacji Stowarzyszeń UTW, a uczestnikami będą słuchacze UTW z całego kraju.

więcej...

23 lip 2019

Nordic Walking - na zdrowie! Trwają warsztaty i treningi nordic walking nad Bałtykiem!

Zbliżamy się nieuchronnie do połowy wakacji. Nasz autorski projekt "Nordic Walking-na zdrowie!" doskonale funkcjonuje na polskich plażach, nad Bałtykiem. Za nami intensywna, trzydniowa praca na głównej plaży w Dziwnowie, gdzie dzięki współpracy z Urzędem Marszałkowskim Woj. Dolnośląskiego, przeszkoliliśmy z podstaw techniki nordic walking 100 osób, a ponad 300 otrzymało nasze przewodniki. Projekt "Nordic Walking - na zdrowie!" jest współfinansowany przez Ministerstwo Sportu i Turystyki. 

więcej...

09 lip 2019

Już we wrześniu rusza nasz nowy projekt pn. "ABC Nordic Walking"!

"ABC Nordic Walking" to cykl bezpłatnych zajęć nordic walking dla Seniorów w całym kraju. To 100 miejsc i 1000 treningów, które przeprowadzimy od 1 października do 10 gudnia br. Aktualnie pracujemy nad rekrutacją kadry instruktorskiej. Więcej informacji niebawem. Projekt jest współfinansowany przez Ministerstwo Sportu i Turystyki. 

< poprzednia1  ... 9 10 1112 13  z 145 następna >

WYDARZENIA PARTNERSKIE

WSPÓŁPRACA