Aktualności

12 paź 2018

Kilka tysięcy maszerujących uczestników i PSNW!

W dn. 07.10.2018 w Warszawie odbył się wielki marsz pn. Maszeruję-Kibicuję w ramach Biegnij Warszawo! Jest to jedna z największych imprez sportowych w Warszawie (jeżeli nie największa!). Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking współpracuje z Biegnij Watrszawo od 5 lat. Paulina Ruta-prezes i trener PSNW przeprowadziła wraz z Jackiem Wszołą profesjonalną rozgrzewkę przed marszem. Przed marszem spotkaliśmy się m.in. z Asią Joźwik oraz Markiem Plawgo, była to świetna okazja do dyskusji na temat nordic walking! 

fot. Daniel Petryczkiewicz

04 paź 2018

Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking maszeruje i kibicuje! Już w niedzielę w Warszawie!

Zapraszamy już 7.10.18 do Warszawy a niezwykle pozytywne wydarzenie rekreacyjne pn. "Maszeruję-Kibicuję". Organizator - Klub Biegacza SPORTING - spodziewa się nawet 2000 Uczestników marszu! Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking jest oficjalnym Partnerem wydarzenia. Więcej: http://www.maszerujekibicuje,.pl   

więcej...

04 paź 2018

Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking zostało laureatem wyjątkowej nagrody PTTK "Organizator Godny Polecenia"!

Wiele lat ciężkiej pracy na rzecz rozwoju nordic walking w Polsce oraz budowa całkowicie nowego filaru nordic walking - turystyka aktywna z kijami do nordic walking zaowocowało wyjątkową nagrodą od Zarządu Głównego PTTK.  

więcej...

< poprzednia1  ... 9 10 1112 13  z 123 następna >

WYDARZENIA PARTNERSKIE

WSPÓŁPRACA