Aktualności

25 maj 2021

Uniwersytet Ludowy Kultury Fizycznej-nowa inicjatywa Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking!

Uniwersytet Ludowy Kultury Fizycznej jest nowym uniwersytetem-został powołany przez Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking w 2020 roku i od tego czasu działa, szkoląc przede wszystkim instruktorów nordic walkingu w całej Polsce. Swoje działania ULKF stopniowo, z rozwagą poszerza o inne dziedziny kultury fizycznej. Od samego początku ist nienia PSNW (od 2009 roku) szerokie, ogólnopolskie działania PSNW to przede wszystkim: kultura fizyczna i sport powszechny.    
18 maj 2021

Do lata przez las będziemy szli-zapraszamy do Aktywnej Strefy Nordic Walking!

W dn 06.06.2021 w okolicy Pabianic odbędzie się kolejne wydarzenie z cyklu "Aktywna Strefa Nordic Walking" współfinansowane przez Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu. 

Celem wydarzenia jest nauka i doskonalenie prawidłowej techniki Nordic Walking, integracja społeczna i środowiskowa, a także poprawa stanu zdrowia uczestników. 

18 maj 2021

Weekend szkoleniowy 22-23 maja - zapraszamy do 7 miejscowości na szkolenie instruktorskie!

Chcesz zacząć przygodę z Nordic Walking? A może to pasja Twojego życia i chcesz zostać instruktorem? Zapraszamy na weekend szkoleniowy 22-23 maja br. "Instruktor Nordic Walking" do 7 miejscowości: Krakowa, Wrocławia, Łodzi, Poznania, Ełku, Warszawy i Sandomierza. Więcej informacji i zapisy: oficjalna strona szkoleniowa PSNW: http://www.polskachodzi.pl

< poprzednia1  ... 9 10 1112 13  z 169 następna >

WSPÓŁPRACA