Aktualności

12 czer 2017

"O krok dalej" w ramach Ligi Mistrzów PSNW czyli Młodzieżowe Ośrodki Wychowawcze na start!

"Wychowywać trzeba poza murami (...) Nie ma trudnej młodzieży. Jest młodzież w trudnej sytuacji (...)" - tak o Uczestnikach wypowiadał się Piotr Statuch, instruktor i koordynator PSNW, wychowawca z MOW Zawichost.

Wydarzenie w Zawichoście zostało przygotowane na najwyższym poziomie organizacyjnym, ale także z wielką pasją i zaangażowaniem (w organizację włączeni zostali wychowankowie z MOW Zawichost). Udział był bezpłatny. Na mecie marszu zorganizowano autorską część artystyczną czyli występy uczestników połączone z wręczeniem wyróżnień specjalnych, podziękowań i nagród (m.in. vouchery zakupowe od Regatta Polska).

"Dziękujemy, w imieniu PSNW, chłopakom z MOW Zawichost i wychowawcy, instruktorowi i koordynatorowi PSNW - Piotrowi Statuchowi, za wspaniały, wspólny, aktywny czas. Jestem pod ogromnym wrażeniem Waszej pasji i Waszej wspólnej zdyscyplinowanej pracy. Dziękuję dyrektorowi MOW Zawichost za wsparcie i ogromne zaangażowanie! Czekamy na kolejne spotkania!" - mówi Paulina Ruta, prezes i trener PSNW, obecna na miejscu wydarzenia.

Do zobaczenia za rok!

2. Amatorska Ogólnopolska Liga Mistrzów Nordic Walking odbywa się pod Honorowymi Patronatami: Ministra Sportu i Turystyki - Witolda Bańki i Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Sponsorem głównym cyklu jest Regatta Polska. Projekt jest współfinanzowany przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.


powrót...

WYDARZENIA PARTNERSKIE

WSPÓŁPRACA