POLSKIE STOWARZYSZENIE NORDIC WALKING JEST CZŁONKIEM POLSKIEGO ZWIĄZKU
LEKKIEJ ATLETYKI ORAZ CZŁONKIEM KRAJOWEJ FEDERACJI NORDIC WALKING

Aktualności

29 lis 2016

1. Ogólnopolska Liga Mistrzów Nordic Walking Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking pod Honorowym Patronatem Ministra Sportu i Turystyki - Witolda Bańki - zakończona!

Zakończyliśmy rekreacyjną 1. Ogólnopolską Ligę Mistrzów Nordic Walking 2016. W OLMNW PSNW wystartowało w sumie 588 osób; w tym: 301 kobiet i 287 mężczyzn. W ramach OLMNW odbyły się wydarzenia sportowo - rekreacyjne w 5 województwach kraju! Zawodnicy przybyli do nas z krajów takich jak: Polska, Kanada, Ukraina, Słowacja i Białoruś. Już dziś zapraszamy wszystkich do udziału w 2. Ogólnopolskiej Lidze Mistrzów Nordic Walking 2017! WSZYSTKIE OFICJALNE WYNIKI OLMNW ZNAJDUJĄ SIĘ TUTAJ: http://liganordic.pl/wyniki,1222.html

 

więcej...

29 lis 2016

FINAŁ Ogólnopolskiej Ligi Mistrzów Nordic Walking Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking - 7. Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Nordic Walking za nami!

W dn. 27.11.2016 r. w Lubinie (woj. dolnośląskie) odbyły się 7. Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Nordic Walking. W ramach wydarzenia odbyły się także: 2. Mistrzostwa Polski Lekarzy w Nordic Walking oraz 3. Mistrzostwa Polski Osób Niepełnosprawnych. Uczestnicy mogli ponadto startować w dodatkowej klasyfikacji drużynowej. Organizator przewidział specjalny dystans dla dzieci w wieku 0-6 lat (250 m) - dzieci mogły wziąć udział w wydarzeniu całkowicie bezpłatnie.

WYNIKI: http://feniks-timing.pl/index.php/wyniki/

więcej...

24 lis 2016

Przed nami ostatnie wydarzenie ligowe - 7. Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Nordic Walking w Lubinie już w niedzielę!

W dn. 27.11.2016 r., w Lubinie na Dolnym Śląsku, odbędą się siódmy raz Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Nordic Walking, które organizuje Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking. Są to oficjalne Mistrzostwa Polski wg kalendarza Polskiego Związku Lekkiej Atletyki. W ramach zawodów uczestnicy mogą rywalizować w Mistrzostwach Polski Lekarzy oraz w Mistrzostwach Polski Osób Niepełnosprawnych. Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem - oficjalna strona wydarzenia: http://www.mmpnw.com.pl

12 3 4 5  z 60 następna >

WYDARZENIA PARTNERSKIE

WSPÓŁPRACA