POLSKIE STOWARZYSZENIE NORDIC WALKING JEST CZŁONKIEM POLSKIEGO ZWIĄZKU
LEKKIEJ ATLETYKI ORAZ CZŁONKIEM KRAJOWEJ FEDERACJI NORDIC WALKING

Aktualności

25 mar 2017

III Europejski Kongres Samorządów w Krakowie z udziałem trenerów PSNW!

W dn. 27-28.03.2017, w Krakowie, odbędzie się III Europejski Kongres Samorządów. Trenerzy Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking pierwszy raz wezmą aktywny udział w Kongresie, w części merytorycznej przedstawiając Państwu obszar turystyki aktywnej połączonej z prawidłową techniką nordic walking, a także amatorski wymiar nordic walking, mocno przez PSNW promowany na arenie ogólnopolskiej. 

więcej...

20 mar 2017

Nowa odsłona WULKANÓW już 26-27.05.2017 w Złotoryi!

Zapraszamy do udziału w naszym wyjątkowym wydarzeniu, które start i metę ma w pięknej Złotoryi - to tutaj jest nasza siedziba, to ze Złotoryją jesteśmy związani od początku swojego istnienia. Miasto Złotoryja - najstarsze Miasto w Polsce lokowane na prawie magdeburskim z tajemniczą historią w tle. Piękne trasy i Szlak Wygasłych Wulkanów oraz Szlak Kamiennych Krzyży. Tym razem wydarzenie odbędzie się w ramach 2. Amatorskiej Ogólnopolskiej Ligi Mistrzów Nordic Walking pod Honorowymi Patronatami Ministra Sportu i Turystyki - Witolda Bańki i Polskiego Komitetu Olimpijskiego.

Pierwszy raz wydarzenie pn. WULKANY 2017 swoim Honorowym patronatem objął Burmistrz Miasta Złotoryja - Robert Pawłowski. Wydarzenie odbędzie się także w ramach Święta Miasta Złotoryja. 

Więcej na temat wydarzenia, regulamin, program i zapisy - znajdziecie na oficjalnej stronie WULKANÓW: http://www.wulkany.com.pl

18 mar 2017

W poszukiwaniu złotego pociągu... z kijami do nordic walking...

Zapraszamy do udziału w kolejnym naszym wydarzeniu ligowym - tym razem poszukujemy złotego pociągu w Wałbrzychu i okolicy... Więcej informacji o wydarzeniu znajduje się poniżej. Do zobaczenia już 8 kwietnia! 

więcej...

12 3 4 5  z 71 następna >

WYDARZENIA PARTNERSKIE

WSPÓŁPRACA