Aktualności

26 wrz 2023

Zostań instruktorem Nordic Walking. Zapraszamy na przedostatnie szkolenie instruktorskie w tym roku!

Jak zwykle w planie szkoleniowym mamy kilka miejscowości w Polsce. Weekend szkoleniowy odbędzie się 21-22 października br.

 Więcej informacji http://www.polskachodzi.pl  

26 wrz 2023

Za nami druga edycja mobilizacji instruktorskiej PSNW!

W dn. 23 września br. - już drugi raz - odbyła się mobilizacja instruktorska - akcja wolontariacka, podczas której mobilizujemy instruktorów PSNW do pomocy przy pracach porządkowych w naszej nowej siedzibie w Borzysławiu, w woj. zachodniopomorskim. Podczas tej edycji instruktorzy-wolontariusze PSNW przede wszystkim sprzątali teren wkoło remontowanego budynku, cięli gałęzie, kosili trawę i wykaszali zarośla, ale nie zabrakło też czasu na wspólne ognisko, dyskusje, plany i ...grzybobranie w pobliskim lesie. Dziękujemy wszystkim naszym wolontariuszom za udział i zapraszamy wiosną 2024. 
19 wrz 2023

KGHM Eko-Zdrowie 2023 - edycja jesienna (informacje)

KGHM zaprasza do udziału w zajęciach nordic walking w ramach programu społecznej odpowiedzialności EKO-Zdrowie. Udział w projekcie jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona. Zajęcia nordic walking prowadzone będą w czterech miastach Zagłębia Miedziowego: Głogowie, Legnicy, Lubinie i Polkowicach, w okresie od października do grudnia tego roku. Techniki marszu z kijami uczestnicy projektu będą się uczyć bądź doskonalić z doświadczonymi instruktorami nordic walking. W zajęciach mogą uczestniczyć w pierwszej kolejności osoby, które do tej pory nie brały udziału w marszach nordic walking. Szczegóły naboru i uczestnictwa osób, które ukończyły 30 lat znajdują się w Regulaminie Uczestnictwa. Zapisy od 25 września do 6 października br. pod nr telefonu: 668 005 085.
Więcej informacji: http://psnw.pl/EKO_ZDROWIE_2022,1770.html
 

12 3 4 5  z 192 następna >

WSPÓŁPRACA